K

Kledingkast veiling

Kledingkast veiling
van totaal € 500 (30%)
Elk kind verdiend schone kleding en een gevulde broodtrommel. Help jij ook mee? Start een veiling van een mooi item in jouw kledingkast en doneer het bedrag hier aan de nationaal kinderhulp. Zo help jij ook mee!
Bekijk alle
18-12-2021 | 20:58
20-12-2020 | 21:52 Vanwege Scrooge live. Het zou prachtig zijn om volgend jaar weer zoiets te doen.