Kledingkast veiling

Kledingkast veiling
van totaal € 500 (20%)

Elk kind verdiend schone kleding en een gevulde broodtrommel. Help jij ook mee? Start een veiling van een mooi item in jouw kledingkast en doneer het bedrag hier aan de nationaal kinderhulp. Zo help jij ook mee!

Breng deze pagina extra onder de aandacht met een gave poster. Je kunt zelf de tekst bepalen en de poster vervolgens printen en overal ophangen. Iedereen kan een poster maken van deze pagina, dus ook vrienden, familie, collega's, de mensen uit je sportteam of klasgenoten. Hang de poster op in de supermarkt, bij winkels achter het raam, bij bedrijven of op school. Als je het vriendelijk vraagt en uitlegt waarvoor het is, dan is het ophangen van een poster vaak geen probleem.

Bekijk alle
20-12-2020 | 21:52 Vanwege Scrooge live. Het zou prachtig zijn om volgend jaar weer zoiets te doen.